RAMKI ALUMINIOWE

RAMKI ALUMINIOWE

Decydując się na wysokiej jakości meble do domu, warto postawić na takie, które posiadać będą fronty zabezpieczone ramką aluminiową. Taki model szaf jest wytrzymały na wiele uszkodzeń mechanicznych, a do wyboru będziesz miał ramki z wypełnieniem lub bez. Nasza firma Queneco z siedzibą w Krakowie oferuje klientom docinanie ramek aluminiowych na wybrany wymiar, a także tworzenie całych frontów meblowych w świetnych cenach. Meble na wymiar, dzięki swoim właściwościom coraz czyściej wybierane są przez wielu klientów.

Sprawdź, na co warto postawić wybierając meble na wymiar do swojego domu.

Ramki aluminiowe do frontów szklanych w meblach na wymiar.

Fronty szklane w ramie aluminiowej są najczęściej wybierane do kuchni. To właśnie te wpływają pozytywnie na wygląd mieszkania, a co najważniejsze optycznie je powiększają. Szklane fronty w meblach kuchennych stają się obecnie hitem wielu kuchni. Warto jednak wnętrze zaaranżować tak, aby pomimo tego, żeby wyglądało ładnie, było również praktyczne. Szklane fronty meblowe są najlepszym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie czystość w mieszkaniu. Meble takie wymagają bowiem wiele pracy, gdyż pomimo tego, że są łatwe w utrzymaniu czystości, wszystko przez nie widać i na półkach w szafkach musi panować ład i harmonia.

Inne modele ramek aluminiowych są wykorzystywane do tworzenia szaf na wymiar do przedpokoju czy sypialni. Często stosowane, są one w szafach przesuwnych, dzięki czemu sam mechanizm rolek i szyn nie ulega zniszczeniu. Docinanie profili aluminiowych do takich projektów powinno być wykonywane zgodnie z wizją klienta oraz na podstawie najnowszych technologii. Warto więc takie zadanie powierzyć profesjonalistom.

Fronty klasyczne i szklane w ramie aluminiowej tylko z Queneco.

Jeżeli poszukujesz firmy na terenie Krakowa, która zajmuje się tworzeniem frontów w ramie aluminiowej postaw na naszą firmę Queneco. Mamy wieloletnie doświadczenie i proponujemy naszym klientom najnowsze rozwiązania.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do siedziby naszej firmy w Krakowie. Nasi pracownicy chętnie przedstawią Ci więcej szczegółów na temat wybranych produktów.