FRONTY ALUMINIOWE

FRONTY ALUMINIOWE

Fronty z dodatkami aluminiowymi są coraz chętniej wybierane do wielu pomieszczeń. Okazuję się, że najczęściej wykorzystywane są one w biurach, jak również do aranżacji nowoczesnej kuchni. To właśnie w tych miejscu możesz spotkać się z nowoczesną odsłoną trwałych mebli stworzonych na bazie aluminium pasujących do każdego wnętrza. Sprawdź więc, dlaczego fronty aluminiowe na wymiar są teraz tak popularne oraz gdzie możesz wykonać najlepszy projekt w Krakowie i okolicach.

Czym charakteryzują się fronty meblowe aluminiowe, że zyskują coraz większą popularność?

Jedną z głównych zalet frontów z dodatkami aluminium, jest ich trwałość. Do produkcji takich frontów wykorzystywane jest najwyższej jakości aluminium, które możesz uzyskać w macie lub połysku. Każdy, kto zdecyduje się na fronty aluminiowe do mebli na wymiar, będzie miał możliwość dopasowania odpowiedniej ramki do swojego projektu, aby meble wyglądały zgodnie z zamysłem klienta. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest dopasowanie mebli do nowych standardów udostępnianych przez wielu producentów. Coraz więcej produktów, jakie niezbędne są w każdym domu, stylizowanych jest na wzór szczotkowanego aluminium. Decydując się więc na idealnie pasujące meble do wnętrza, warto postawić na takie z dodatkiem tego metalu, aby wszystko razem odpowiednio się komponowało. Na sam koniec warto zauważyć, że meble takie są łatwe w utrzymaniu czystości i nie trzeba im poświęcać wiele czasu. Nie mają one porowatej struktury, jak w przypadku mebli klasycznych, dzięki czemu brud nie dostaje się w zewnętrzną warstwę ochronną mebla. Wystarczy wyłącznie wilgotna ściereczka, aby pozbyć się wszystkich zabrudzeń bez konieczności czyszczenia. Tak więc wybierając meble z frontami aluminiowymi, możesz być pewny, że służyć będą one przez bardzo długi czas.

Gdzie wykonasz fronty aluminiowe w Krakowie w przystępnej cenie?

Nasza firma Queneco z Krakowa zajmuje się produkcją aluminiowych frontów meblowych, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zajmujemy się docinaniem profili aluminiowych, które są niezbędnym elementem każdej szafy ze szklanymi frontami. Fronty aluminiowe, jak również profile wykonane są na wymiar podany przez klienta. Produkty, jakie proponujemy naszym klientom, są dostępne w bogatej gamie kolorów, dzięki czemu będziesz mógł je dopasować do aranżacji swojego mieszkania.

Postaw na sprawdzoną firmę, która stworzy dla Ciebie niebanalny projekt do nowoczesnego wnętrza!

FRONTY ZE SZKŁA

DOCINANIE FRONTÓW

FRONTY DO KUCHNI